Adam Cieśliński trenerem Gwiazdy

Zgodnie z umową Adam Cieśliński wraca z wypożyczenia z Wdy Świecie, w której to zakończył profesjonalną karierę piłkarską. Z pewnością Adam przyczynił się do sukcesu klubu ze Świecia jakim było utrzymanie się w III lidze. Przy okazji gratulacje dla drużyny Wdy Świecie.

W naszym klubie popularny "Cieślik" obejmuje stanowisko trenera pierwszego zespołu oraz będzie koordynował szkolenie młodzieży. Adam rekreacyjnie będzie też występował w lidze więc będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu. Wszyscy zawodnicy zadeklarowali, że zostają na kolejny sezon i z tego powodu bardzo się cieszymy. Zwłaszcza Mateusz Piórkowski, który pod koniec sezonu powrócił do swojej formy strzeleckiej. Pomimo kilku propozycji z wyższych lig jasno zadeklarował że spróbuje pobić swój bilans bramkowy :) "Piórek" dla Gwiazdy strzelił 18 bramek ! Gratulujemy. Planujemy też klika wzmocnień, ale o szczegółach po załatwieniu wszystkich formalności.

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 12 lipca. Pierwsza gra kontrolna 16 lipca z Falą Świekatowo. na 20 sierpnia zaplanowana jest pierwsza kolejka ligowa. Łącznie Gwiazda ma zaplanowanych 5 gier kontrolnych. Być może dojdzie jeden sparingpartner w tygodniu.

UWAGA ! Wszystkich chętnych zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w naszym klubie zapraszamy na pierwszy trening 12 lipca na godzinę 18.Na treningu odbędzie się gra wewnętrzna więc będzie możliwość pokazanie swoich możliwości. Więcej informacji pod numerem telefonu 697-824-116.