"Gwiazda" jedzie do lidera!

Już jutro seniorzy "Gwiazdy" Starogród zagrają mecz z aktualnym liderem rozgrywek toruńskiej klasy "A" Cyklonem Kończewice ! Początek meczu o godz. 16:00 w Kończewicach!

Najbliższy przeciwnik naszej drużyny w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki i stracił do tej pory najmniej bramek spośród wszystkich drużyn. Z kolei zawodnicy "Gwiazdy" wysoko pokonali w ostatnim meczu drużynę LZS Bobrowo i na pewno nastroje przed meczem są pozytywne. Tym bardziej,że trener Adam Cieśliński do dyspozycji powinien mieć wszystkich zawodników. Przed naszymi piłkarzami nie ma na pewno jakiegoś ciśnienia,gdyż strata do czołowej dwójki jest dość duża i na tę chwilę walczymy o podium. Natomiast drużyna z Kończewic jeśli marzy o awansie do "okręgówki" to nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów w jutrzejszym meczu. W pierwszym meczu w Starogrodzie doznaliśmy wysokiej porażki bo aż 0:7. I z uwagi na ten fakt nasi piłkarze nie pojadą na pewno do Kończewic się bronić,a zmazać plamę z jesieni. Zapowiada się ciekawy mecz,na który zapraszamy naszych kibiców!