Gwiazda po spotkaniu i pierwszych treningach

Zawodnicy i Zarząd klubu tuż przed rozpoczęciem przygotowań spotkali się w restauracji "Spichrz", aby w miłej atmosferze omówić cele i plan przygotowań na rundę rewanżową, oraz krótko podsumować ubiegły rok. Dzień po spotkaniu większość zawodników zameldowała się już na pierwszym treningu w tym roku. Frekwencja dopisuje, zawodnicy, którzy maja zmiany popołudniowe i nie mogą uczestniczyć w treningach dostali wytyczne od trenera tak aby być w rytmie treningowym. Pierwsza gra kontrolna miała odbyć się z Sokołem Grzywna 31.01, który odmówił sparingu.Jeśli boisko będzie się nadawało do gry to prawdopodobnie rozegramy mecz z juniorem starszym UKS Chełmno w Starogrodzie. Kolejny mecz już zgodnie z planem 7 lutego w Świeciu z A klasową Spartą Przysiersk.