zamknij reklamę

Michał Wróbel dołączył do sztabu szkoleniowego

Michał Wróbel dołączył do sztabu szkoleniowego

Doskonale znany w całej Polsce Michał Wróbel dołączył do sztabu szkoleniowego w GLKS. Na zaproszenie Adama Cieślińskiego, z którym doskonale się znają z czasów występów w Olimpii Grudziądz czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pan Michał raz w tygodniu przeprowadza trening bramkarzy. W treningu bierze również udział bramkarz Chełminianki i Wojownika Wabcz. Treningi trwają już od kilku tygodni. Sami zawodnicy są pod wrażeniem warsztatu Pana Michała i chętnie uczestniczą w zajęciach. Ćwiczenia wykonują ze skupieniem, słuchają cennych rad co mamy nadzieję przełoży się na wynik i postawę zawodników w lidze. Michał Wróbel jest również Dyrektorem i trenerem w Piłkarskim Przedszkolu w Grudziądzu. Po wstępnych rozmowach kilkukrotnie poprowadzi również zajęcia w naszym Piłkarskim Przedszkolu.
Oprócz tego Michał prowadzi szkolenia bramkarzy w Rodło Kwidzyn i Olimpii Grudziądz. Jak widać zajęć jest sporo tym bardziej cieszymy się, że znalazł czas dla Gwiazdy ! To dla nas duże wyróżnienie. Zawodnicy maja okazję poznać osobiście  "Człowieka, który zatrzymał Termalikę" więcej w linku poniżej :

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pilka-nozna-nice-i-liga,michal-wrobel-czlowiek-ktory-zatrzymal-termalike,artykul,171963,1,359.html

Cały przebieg piłkarskiej kariery znajdziecie Państwo w linku poniżej

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2444

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości