zamknij reklamę

Przygotowania do sezonu trwają

Przygotowania do sezonu trwają

Do inauguracji sezonu pozostało już tylko dwa tygodnie. Gwiazda nie miała zbyt długiej przerwy poprzez udział w meczach barażowych. Sytuacja kadrowa i organizacyjna w klubie stabilna.Większość zawodników zadeklarowała, że zostaje na kolejny sezon, trenerem nadal pozostaje Adam Cieśliński, którego łączono z wieloma klubami w czasie wakacyjnej przerwy. Kadra zespołu ulegnie kosmetycznej zmiany. Utalentowanego młodzieżowca Przemka Misiaszka Zarząd Klubu wypożyczył do IV ligowej Chełminianki Chełmno i już w pierwszym ligowym meczu zapewnił zwycięstwo KS przed własną publicznością BRAWO !

W zamian z KS  przyszedł  Karol Chojnacki. Ponadto treningi wznowił Marcel Podufalski i Marek Pawłowski oraz Oskar Wiczyński wychowanek klubu. Do kadry powrócił z wypożyczenia Marcin Kreczmer, oraz Mateusz Piórkowski. Mateusza przedstawiać nie trzeba napastnik, który w sezonie potrafi strzelić ponad 20 bramek co udowodnił to już w sezonie 2015 / 2016, Wspólnie z trenerem mogą stworzyć ciekawy duet. Swoich sił w wyższej lidze chce spróbować Patryk Gackowski ( Start Pruszcz ) a z powodów zawodowych treningi zawiesił Krzysztof Klein. Wszystkim zawodnikom życzymy przyjemności w naszym klubie, a Przemkowi i Patrykowi wielu bramek i zwycięstw w nowych barwach !

Gwiazda do tej pory rozegrała kilka sparingów :

Gwiazda Starogród - Tor Laskowice 4-3

Wojownik Wabcz - Gwiazda Starogród 8-7

Gwiazda Starogród - Strażak Przechowo 1-5

Gwiazda Starogród - Sparta Przysiersk 7-0

W nadchodzący weekend Gwiazda rozegra jeszcze jedną grę kontrolną z Falą Świetakowo na wyjeździe. Inauguracja sezonu na własnym boisku prawdopodobnie w piątek o 18 na prośbę gości. Datę i godzinę musi potwierdzić KPZPN.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości