Przygotowania do sezonu trwają

Przygotowania do sezonu trwają

Po krótkiej przerwie Gwiazda wznowiła przygotowania do sezonu. Podopieczni Adama Cieślińskiego trenują trzy razy w tygodniu i mają za sobą dwie gry kontrolne z Tartakiem Klamry 1-1 i Unią Wąbrzeźno 2-1 dla nowego beniaminka 5 ligi. Dziś 2.08.2018 o godzinie 18.30 Gwiazda rozegra z Błękitnymi w Podwiesku kolejną grę kontrolną. Natomiast w sobotę na własnym obiekcie gościć będziemy Falę Świetakowo początek spotkania godzina 17. Ostatni sprawdzian przed ligą rozegramy w Wabczu z miejscowym Wojownikiem 11.08.2018 o godzinie 18.

W klubie pojawiło się na treningu kilku zawodników, którzy mamy nadzieję wzmocnią nasz zespół. Zespół zasilą również nasi wychowankowie, którzy pod okiem Adama Domagalskiego w UKS Chełmno występowali w juniorach starszych. Do treningów wrócił Karol Bednarz. Ostateczną kadrę zespołu przedstawimy krótko przed pierwszym meczem ligowym.

Przypomnijmy, że liga liczy 16 zespołów Orzeł Głogowo i Legia Osiek beniaminkowie, rezerwy Elany Toruń zgłosiły drużynę do rozgrywek, oraz spadkowicze Drwęca Golub Dobrzyń i Wojownik Wabcz. Zapowiada się atrakcyjna liga co powinno cieszyć kibiców i samych zawodników.

Inaugurację sezonu rozpoczniemy 18 sierpnia na własnym stadionie podejmiemy Zamek Zamek Bierzgłowski i zaraz w środę 22 sierpnia czeka nas wyjazd do LZS Bobrowo. Pełny terminarz na stronie www.90minut.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości