Radosław Bolt piłkarzem Gwiazdy

Radosław Bolt został nowym piłkarzem Gwiazdy Starogród. Młody obrońca występował już w naszym klubie na zasadzie wypożyczenia z KS Chełminianki Chełmno - tak będzie i w tym sezonie.

Bolt w okresie przygotowań do sezonu trenował już z naszym zespołem a także rozegrał kilka meczów sparingowych, w których pokazał się z dobrej strony. Wierzymy, że będzie On mocnym punktem w naszej linii obrony.

Już dzisiaj o 18:00 Radek będzie miał szanse ponownie zadebiutować w koszulce Gwiazdy.

Radkowi życzymy wielu czystych kont a także samych dobrych występów w klubie z Starogrodu.