Wysoka porażka w Świedziebni..

Wysoka porażka w Świedziebni..

Prawie gołą jedenastką w ostatniej kolejce zagrali nasi piłkarze mecz w Świedziebni. Stało się tak bo w jednym terminie wypadły służby,Komunie Święte,studia...Zabrakło aż 7 zawodników,a w ataku zagrał...Prezes Janicki.

Z jednej strony w meczu tym mogli pograć zawodnicy,którzy w sezonie mniej minut spędzają w podstawowej jedenastce, z drugiej zaś strony szkoda tak wysokiej porażki...Słowa uznania dla chłopaków,którzy mimo wszystko na mecz pojechali bo wśród nich byli zawodnicy,którzy chwilowo nie trenowali w naszym zespole z różnych przyczyn,ale gdy nastała potrzeba to mogliśmy na nich liczyć w ubiegłą sobotę. Nasz skład był na tyle okrojony,że w ataku zagrał sam Prezes Wojtek Janicki,który na pewno nie zapomniał,jak się gra w piłkę :) To pokazuje,że możemy na niego liczyć nie tylko w kwestiach dotyczących kierowania klubem,ale i w kwestiach czysto piłkarskich. W meczu szybko straciliśmy dwie bramki i mimo,że po bramce Patryka Gackowskiego złapaliśmy kontakt z gospodarzami to niestety nie wystarczyło...Zdarzyło się jeszcze kilka indywidualnych błędów i mecz przegraliśmy wysoko bo aż 7:1,ale najważniejsze w tym dniu było to,że mimo wszystko podjęliśmy walkę i nie oddaliśmy meczu walkowerem.

Już w sobotę gramy kolejny mecz. Rywalem "Węgrowianka" Węgrowo zajmująca 13 miejsce w lidze. W pierwszym meczu nasza drużyna wygrała na wyjeździe 2:1,ale na pewno mecz łatwy nie będzie,gdyż rywale cały czas walczą o utrzymanie w lidze. Początek meczu o godzinie 17:00! Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości