Aktualności Piłkarskie Przedszkole

Dzieje się również w naszym Piłkarskim Przedszkolu. Grupa Orlik rozgrywa mecze sparingowe, a już wkrótce będzie uczestniczyć w Turnieju halowym ( szczegóły wkrótce )

Grupa Żak została podzielona na dwie grupy i również uczestniczy w grach kontrolnych i tak jak starsi koledzy wkrótce będzie miała możliwość uczestniczyć w turnieju halowym.

Reprezentacja rocznika 2010 i 2011 bierze udział lidze halowej w Jeżewie. Występuje w nim osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. System mecz i rewanż. Po dwóch turniejach Gwiazda wyszła z pierwszego miejsca i zmierzy się ze zwycięzcami drugiej grupy ( Piast Łasin, Gol Chełmża, Dąbrowa Chełmińska ) Szczegóły dotyczące turnieju można śledzić na profilu hali link https://www.facebook.com/halajezewo/

Grupa I

1. Gwiazda Starogród pkt 15
  2. Dąbrowa Chełmińska pkt 13
  3. Olimp Jeżewo pkt 6
  4. Start Pruszcz pkt 1

Grupa II

1. Piast Łasin pkt 14
  2. Gol Chełmża pkt 10
  3. Wda Świecie pkt 10
  4. Wojownik Wabcz pkt 0

A już w najbliższym czasie swoje pierwsze mecze rozegra grupa skrzat. Szczegóły dla rodziców zostaną przedstawione na treningu.

Zapraszamy na treningi do Gwiazdy Starogród

ORLIK - poniedziałek i czwartek godzina 18.30 Hala sportowa Starogród