Zwycięstwo

Zwycięstwo

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Gwiazdy pokonując Sokół Lubicz 4-1 po bramkach Adama Ziemlewskiego, Marka Jarocha, Daniela Pawłowskiego i Mateusza Piórkowskiego.Goście swoją pierwszą bramkę w A klasie strzelili w samej końcówce spotkania. Pierwsza połowa bezbramkowa dużo walki w środku pola sytuacji kilka z obu stron jednak bez efektu końcowego. Druga połowa już zdecydowanie lepsza i skuteczna w wykonaniu Gwiazdy czego efektem były 4 strzelone bramki wszystkie po składnych akcjach całego zespołu.

Kolejne spotkanie czeka nas w Zbójnie z miejscowym Pogromem, który tak jak Sokół jest beniaminkiem, ale radzi sobie zdecydowanie lepiej. Bilans Pogromu to dwa remisy i jedno zwycięstwo pięć strzelonych bramek i dwie stracone. Początek spotkania sobota godzina 17.