3 punkty w Wąbrzeźnie

Nasz zespół pokonał 3-1 Unię Wąbrzeźno w minionej kolejce ligowej. To był trudny mecz jak każdy w tej lidze. Początek spotkania nie ułożył się po naszej myśli bo już w 5 minucie tracimy bramkę. Strata bramki drużyny nie podłamała i szybko zawodnicy Gwiazdy zabrali się do odrabiania strat. Jeszcze w pierwszej połowie krosowym podaniem Jacek Jantoń uruchomił Przemka Misiaszka, który sprytnie strzelił w kierunku bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka, i jak rasowy napastnik Marko Gorczyca znalazł się tam gdzie powinien dobijając piłkę wyrównując jeszcze przed przerwą. Trener Cieśliński, który z powodu kontuzji nie zagrał w tym meczu mocno motywował swoich zawodników wierząc do końca w zwycięstwo. Po stałym fragmencie gry Daniel Pawłowski uderzeniem z głowy wyprowadza Gwiazdę na prowadzenie. Unia stwarzała sobie groźne sytuacje, ale na posterunku był Przemek Muller nasz golkiper. W ostatniej minucie meczu Unia miała rzut wolny w okolicy 16 metra , w pole karne wbiegł bramkarz gospodarzy wierząc jeszcze, że uratuje choćby jeden punkt. Tak się jednak nie stało, piłkę wybijamy z pola karnego, która trafia do  naszego napastnika Mateusza Ziółkowskiego. Popularny wśród zawodników i kibiców :)  "Ziółek"sprytnie ograł obrońcę gości i z 30 metrów strzela bramkę na 3-1 wyprowadzając z równowagi miejscowych kibiców, których na trybunach zasiadła spora grupa.

Kolejny mecz w Starogrodzie ze Stalą Grudziądz. Początek spotkania 1.04.2017 godzina 15. Zapraszamy !!