zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
9:1
LZS Bobrowo
Stal Grudziądz
2:0
Wojownik Wabcz
Start Dynamik Toruń
0:1
Gwiazda Starogród
Iskra Ciechocin
3:1
Węgrowianka Węgrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
0:2
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
2:3
LZS Świedziebnia
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:2
Victoria Lisewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:1
Start Dynamik Toruń
Victoria Lisewo
4:5
Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Kasztelan Papowo Biskupie
LZS Świedziebnia
2:1
Iskra Ciechocin
Gwiazda Starogród
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
LZS Bobrowo
0:0
Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz
4:3
Unislavia Unisław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
6:0
Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice
0:1
Węgrowianka Węgrowo
Start Dynamik Toruń
1:2
LZS Bobrowo
Iskra Ciechocin
8:1
Wojownik Wabcz
Kasztelan Papowo Biskupie
2:3
LZS Świedziebnia
Unislavia Unisław
1:3
Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:3
Stal Grudziądz
Start Dynamik Toruń
4:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Victoria Lisewo
0:5
Iskra Ciechocin
LZS Świedziebnia
2:1
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
0:0
Unislavia Unisław
LZS Bobrowo
1:1
Węgrowianka Węgrowo
Wojownik Wabcz
6:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:3
Wojownik Wabcz
Iskra Ciechocin
2:1
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
4:4
LZS Świedziebnia
Kasztelan Papowo Biskupie
3:2
Victoria Lisewo
Stal Grudziądz
2:0
Start Dynamik Toruń
Unislavia Unisław
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
LZS Bobrowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
1:3
LZS Świedziebnia
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:4
Iskra Ciechocin
Start Dynamik Toruń
0:4
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
4:1
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
1:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:2
Stal Grudziądz
Wojownik Wabcz
3:1
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
2:0
LZS Bobrowo
Cyklon Kończewice
2:6
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Victoria Lisewo
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Unislavia Unisław
4:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
LZS Świedziebnia
0:1
Wojownik Wabcz
Iskra Ciechocin
4:0
Start Dynamik Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
5:2
Cyklon Kończewice
Stal Grudziądz
4:2
Unislavia Unisław
Start Dynamik Toruń
2:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Victoria Lisewo
2:2
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
3:1
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
0:2
Wojownik Wabcz
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Iskra Ciechocin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:1
Start Dynamik Toruń
Iskra Ciechocin
3:2
Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
1:0
LZS Bobrowo
LZS Świedziebnia
1:1
Gwiazda Starogród
Wojownik Wabcz
1:1
Victoria Lisewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
LZS Świedziebnia
Stal Grudziądz
5:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Start Dynamik Toruń
1:1
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
0:1
Iskra Ciechocin
LZS Bobrowo
0:3
Victoria Lisewo
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:3
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
2:1
Wojownik Wabcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:5
Stal Grudziądz
Iskra Ciechocin
2:1
LZS Bobrowo
Victoria Lisewo
1:1
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kasztelan Papowo Biskupie
3:1
Unislavia Unisław
LZS Świedziebnia
6:1
Start Dynamik Toruń
Wojownik Wabcz
2:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrowo
3:3
Gwiazda Starogród
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Victoria Lisewo
Stal Grudziądz
5:0
Węgrowianka Węgrowo
Start Dynamik Toruń
3:1
Wojownik Wabcz
Iskra Ciechocin
4:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Unislavia Unisław
4:4
Cyklon Kończewice
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:2
LZS Świedziebnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
1:5
Unislavia Unisław
Cyklon Kończewice
1:5
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
3:0
Start Dynamik Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie
6:2
LZS Bobrowo
LZS Świedziebnia
5:1
Stal Grudziądz
Wojownik Wabcz
4:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Gwiazda Starogród
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród
2:1
Start Dynamik Toruń
LZS Świedziebnia
3:0
Unislavia Unisław
LZS Bobrowo
1:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wojownik Wabcz
4:0
Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
2:2
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
1:3
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
2:0
LZS Bobrowo
Iskra Ciechocin
0:2
LZS Świedziebnia
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:2
Gwiazda Starogród
Wojownik Wabcz
3:3
Unislavia Unisław
Start Dynamik Toruń
1:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Victoria Lisewo
2:4
Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo
1:1
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
1:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Wojownik Wabcz
1:1
Iskra Ciechocin
Gwiazda Starogród
1:8
Stal Grudziądz
LZS Bobrowo
0:0
Start Dynamik Toruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
0:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
1:1
LZS Świedziebnia
Iskra Ciechocin
2:1
Victoria Lisewo
Węgrowianka Węgrowo
2:2
LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
1:2
Wojownik Wabcz
Unislavia Unisław
1:2
Gwiazda Starogród
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:1
Start Dynamik Toruń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:0
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
2:0
Kasztelan Papowo Biskupie
LZS Świedziebnia
5:1
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
0:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Wojownik Wabcz
3:0
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
1:1
Iskra Ciechocin
Start Dynamik Toruń
2:0
Stal Grudziądz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
4:4
Pomowiec Kijewo Królewskie
Cyklon Kończewice
0:2
Victoria Lisewo
Iskra Ciechocin
7:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
2:4
Wojownik Wabcz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
Gwiazda Starogród
LZS Świedziebnia
5:0
LZS Bobrowo
Start Dynamik Toruń
3:2
Unislavia Unisław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Victoria Lisewo
6:2
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
1:2
Stal Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Unislavia Unisław
Wojownik Wabcz
0:1
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
4:0
Cyklon Kończewice
Start Dynamik Toruń
0:0
Iskra Ciechocin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
0:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
5:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo
0:2
Gwiazda Starogród
Unislavia Unisław
7:1
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
1:1
Victoria Lisewo
Wojownik Wabcz
5:2
LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
Start Dynamik Toruń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:2
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
0:3
Iskra Ciechocin
Victoria Lisewo
2:4
Wojownik Wabcz
LZS Bobrowo
1:5
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród
4:2
LZS Świedziebnia
Start Dynamik Toruń
2:2
Cyklon Kończewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Iskra Ciechocin
1:1
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
9:0
LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
0:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wojownik Wabcz
4:3
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Start Dynamik Toruń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Wojownik Wabcz
Stal Grudziądz
5:0
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
2:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród
4:2
Victoria Lisewo
LZS Bobrowo
1:4
Iskra Ciechocin
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
Węgrowianka Węgrowo
Start Dynamik Toruń
0:1
LZS Świedziebnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
2:1
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
0:5
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Stal Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:4
Iskra Ciechocin
LZS Świedziebnia
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Gwiazda Starogród
9:2
LZS Bobrowo
Wojownik Wabcz
6:2
Start Dynamik Toruń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:1
Gwiazda Starogród
Stal Grudziądz
7:3
LZS Świedziebnia
Iskra Ciechocin
6:0
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
6:0
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
6:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
Wojownik Wabcz
Start Dynamik Toruń
8:2
Victoria Lisewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij