Bankiet z okazji 40 lecia "Gwiazdy"

Jubileusz „Gwiazdy” Starogród

W bieżącym miesiącu minęło dokładnie 40 lat jak powstał Ludowy Zespół Sportowy „ Gwiazda” Starogród. Przez ten okres przez szeregi zespołu przewinęło się wiele osób. Były sukcesy i porażki. Jednak z perspektywy 40 lat można śmiało powiedzieć, że „Gwiazda” Starogród wpisała się na trwałe w historię życia sportowego naszego regionu.

Z tej okazji Zarząd Klubu zorganizował bankiet w Restauracji „Wehikuł Czasu” na który zaprosili wielu gości min. władze naszej Gminy i Powiatu, byłych Prezesów klubu, sponsorów, zawodników z żonami władze KPZPN i PZPN, lokalne media, Prezesów Klubów z Gminy Chełmno łącznie ok. 100 osób ! Właścicielami lokalu jak już wcześniej pisaliśmy są Jarek i Łukasz Bruś, którzy prowadzą firmę cateringową i pomagają naszemu klubowi. Warto tu dodać, że Jarek w wieku juniora grał w Gwieździe i to w latach kiedy zespół występował najwyżej w swojej historii czyli w V lidze. Rozegrał nawet kilka spotkań w pierwszym składzie. Sentyment pozostał więc było łatwiej namówić Jarka i Łukasza do współpracy z naszym klubem :)

Nasz bankiet i całą galę poprowadził Michał Biniecki, który zajmuję się tym zawodowo. Michał jest dziennikarzem, ma duże doświadczenie w tego typu imprezach i świetnie poprowadził całą uroczystość. Na gali nie mogło zabraknąć akcentu historycznego, który był przedstawiony w sposób humorystyczny oraz przemówienia, podziękowania dla wszystkich sponsorów i ludzi którzy są w naszym klubie na których zawsze można liczyć. W między czasie wiceprezes KPZPN pan Ryszard Molewski wręczył byłym Prezesom klubu złote odznaki, a obecny Prezes Klubu otrzymał Puchar z okazji jubileuszu od władz KPZPN. Na koniec podziękowań Prezes i Trener klubu przedstawił wszystkim gościom obecny Zarząd z którym to krok po kroku realizuje plan wspólnie nakreślony. Przedstawieni zostali również zawodnicy, którzy walczą o punkty na boisku. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań dla żon i dziewczyn piłkarzy. Każdy zawodnik wręczył swojej partnerce piękną czerwoną różę. Po części oficjalnej mogliśmy się delektować przepysznymi potrawami jakie przygotowali dla nas kucharze restauracji. W trakcie bankietu nie mogło zabraknąć tortu, szampana i odśpiewania sto lat dla Gwiazdy!

Tak w skrócie można opisać jubileusz Gwiazdy. Zaproszeni goście, sponsorzy mogli bliżej poznać historię Gwiazdy, a także naszych zawodników i całą naszą piłkarską rodzinę. Wszystkim gościom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie i ciepłe słowa pod adresem naszego klubu.

Zarząd Klubu

GLKS „Gwiazda” Starogród