Czas przygotowań

Okres świąteczny już za nami czas zatem ruszyć cztery litery i zabierać się do pracy :) Nowy Rok to również okazja do różnych postanowień i wyznaczenia sobie celów. Nie inaczej jest w naszym klubie. Przed pierwszym treningiem w Nowym Roku Zarząd Klubu wraz z trenerami ma zaplanowane spotkanie z zawodnikami. Na spotkaniu zostanie przedstawiony plan treningów w okresie przygotowawczym oraz cele na rundę rewanżową. Każdy zawodnik naszego klubu musi mieć świadomość o co gramy, aby wspólnie podążać drogą którą sobie obraliśmy. Pozostaje tylko sumiennie trenować i cieszyć się grą na boisku.

Gwiazda w okresie przygotowawczym rozegra kilka gier kontrolnych z drużynami :

31.01  Sokół Grzywna ( miejsce do ustalenia )

07.02 Sparta Przysiersk ( Świecie )

14.02  Piast Łasin ( Świecie )

21.02  Tęcza Wiąg ( Świecie )

28.02  Czarni Lniano ( Świecie )

04.03  LZS Dąbrowa Chełmińska ( środa - sztuczne boisko Dąbrowa Chełmińska )

07.03 Błękitni Łunawy ( boisko Starogród lub Świecie )

Już 14-15 marca Gwiazda rozegra zaległą kolejkę ligową z rundy jesiennej, a 21.03 ze Startem Toruń rozpocznie rundę rewanżową. Takie są plany jeśli pogoda dopisze.Szczegóły gier kontrolnych i nowe wiadomości z życia naszego klubu będziemy przekazywać na bieżąco.