Gwiazda się podniosła

Gwiazda Starogród po bolesnej porażce w minionej kolejce podniosła się z kolan i zasłużenie wygrywa na ciężkim terenie w Unisławiu 2-1. Bramki dla naszego zespołu strzelił Karol Bednarz, dla którego to pierwsza bramka w barwach GLKS. Trzeba dodać, że po ładnej akcji Jakuba Rządkowskiego, który w swoim stylu przebiegł całe boisko po drodze mijając wszystkich zawodników i celnie dośrodkował do Karola, który zdobywa pierwszą bramkę dla Gwiazdy. Drugą bramkę strzela Marek Ulanowski, który po rajdzie prawym skrzydłem został faulowany w polu karnym i postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość z 11 metrów. Unisław zdobywa kontaktową bramkę po ładnej akcji lewym skrzydłem napastnik gospodarzy zamyka akcję i strzałem głową strzela nie do obrony. Gwiazda w całym meczu miała kilka wybornych sytuacji, ale zabrakło skuteczności albo szczęścia. Unisław do końca walczył o uratowanie remisu. Gwiazda kontrolowała sytuację do końca meczu i nie pozwoliła sobie na utratę punktów. Takiego zaangażowania i realizacji założeń trener oczekuje od zawodników Gwiazdy w każdym meczu. To dobry prognostyk przed następnym meczem ligowym z liderem Iskrą Ciechocin.