Gwiazda trenuje i sparuje

Gwiazda trenuje i przygotowuje się do rundy rewanżowej. Trener Adam Cieśliński dość szybko zaczął przygotowania bo już po świętach każdy zawodnik trenował indywidualnie według wytycznych od trenera. 14 stycznia mieliśmy zaszczyt zmierzyć się z pierwszą ligową Olimpią Grudziądz w pierwszym meczu sparingowym. Wynik nie był niespodzianką bo ulegliśmy aż 15-0. Jednak doświadczenie jakie pozostało po meczu jest bezcenne. Mogliśmy na własnej skórze przekonać się jaka jest różnica w grze, poruszaniu się po boisku, jak zawodnicy wymieniają się pozycjami.

Kolejny sparing Gwiazda rozegrała w Świeciu z Wojownikiem Wabcz i wygrała spotkanie 4-3. Kolejne mecze sparingowe rozegramy :

11.02 Gwiazda - Chełminianka Chełmno boczne boisko w Chełmnie godzina do ustalenia

22.02 Gwiazda - Wojownik Wabcz boisko w Świeciu godzina 19

04.03 Gwiazda - Legia Chełmża boisko w Świeciu godzina 14

11.03 Gwiazda - Fala Świetakowo boisko w Świeciu godzina 16

18.03 Gwiazda - Tęcza Wiąg boisko w Starogrodzie godzina do ustalenia

Trener zaplanował cztery jednostki treningowe w tygodniu. Pierwszy mecz ligowy zaplanowany został na 25 marca.

O zmianach kadrowych poinformujemy osobnym artykułem.