Inauguracja w Toruniu (nowe nabytki)

Dziś o godzinie 17 w Toruniu Gwiazda na inaugurację sezonu zmierzy się z beniaminkiem A klasy Startem Toruń. Kadra zespołu została już dopięta i większość zawodników w dniu dzisiejszymbędzie do dyspozycji trenera.

W kadrze Gwiazdy kilka zmian.Z zespołu odeszło dwóch zawodników. Marek Pawłowski i Olek Bunio. Natomiast doszło czterech zawodników , którzy mamy nadzieje podniosą poziom w naszym zespole i zwiększy rywalizację.

Piotr Śmigielski- ostatnio występujący w szeregach Chełminianki Chełmno. Piotr miał przerwę w grze z powodów służbowych, ale pomału wraca do formy i może być silnym punktem w zespole. Pozycja Piotra na boisku to obrona.

Arkadiusz Marchlik- przyszedł do nas jako wolny zawodnik z Pomowca Kijewo. Arek wzmocni konkurencję w ataku bo tam najlepiej się czuje. Mamy nadzieje że w nowej drużynie szybko się odnajdzie i będziemy mogli cieszyć sięz każdej strzelonej bramki dla GLKS

Radosław Bolt- utalentowany młodzieżowiec który do końca okresu przygotowawczego walczył o skład w III ligowej Chełminianki Chełmno. Radek dobrze czuje się na bokach obrony , ale może również zagrać w linii pomocy. Wzmocni konkurencję wśród młodzieżowców.

Hubert Sikora- taka sama sytuacja jak z Radkiem do końca okresu przygotowawczego walczył o skład w szeregach beniaminka III ligi. Hubert to typowy napastnik. Może również zagrać jako środkowy pomocnik również wzmocni konkurencję wśród młodzieżowców.

Przypomnijmy że w składzie w klasie A na boisku przez pełne 90 minut musi występować jeden młodzieżowiec.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia w naszym klubiei wiele radości z gry w GLKS.

W kadrze meczowej na mecz ze Startem zabraknie dziś Marka Ulanowskiego ( kontuzja ) Bartosza Fischera ( choroba ) Arkadiusza Winter ( wyjazd służbowy ) , Pawła Pałaszewskiego( narodziny córki ) przy okazji serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom :) i Piotra Śmigielskiego ( praca )