Okres przygotowawczy zgodnie z planem

Kilka słów o przygotowaniach. Na zajęciach frekwencja dopisuje, nieobecni zawodnicy nadrabiają zaległości indywidualnie zgodnie z wytycznymi. Pomału do treningu wracają kontuzjowani zawodnicy. Wszyscy bardzo intensywnie trenują i szlifują formę na rundę rewanżową.

Miło nam również poinformować, że do sztabu szkoleniowego dołączył nasz doświadczony bramkarz Marcin Murawski. Popularny "Muraś" zajmie się szkoleniem grupy trampkarzy, a także szkoleniem naszych bramkarzy co będzie nowością w naszym klubie. Mamy nadzieję, że doświadczenie Marcina i zajęcia indywidualne bramkarzy podniosą poziom sportowy w Gwieździe. Marcin ma już swoje sukcesy :) Przypomnijmy, że jego starszy syn Karol aktualnie szkoli się i broni barw w Zagłębiu Lubin. Ma również za sobą powołania do kadry Reprezentacji Polski grup młodzieżowych co niewątpliwie w dużej mierze jest zasługą Marcina. W naszej grupie trampkarzy będzie również trenował swojego młodszego syna Łukasza, którego mamy nadzieję, że wytrenuje równie dobrze jak Karola :)

Gwiazda przygotowuje się na swoich obiektach. Zajęcia odbywają się na hali i w terenie wykorzystując dobre warunki pogodowe. W najbliższy weekend rozegramy mecz sparingowy ze Spartą Przysiersk w Świeciu na sztucznej murawie.Początek spotkania zaplanowany na godzinę 14. Być może zespół wzmocni 2-3 zawodników, ale o szczegółach poinformujemy po załatwieniu wszystkich formalności.

Powiązana galeria: