Ostatni sprawdzian

Jak wcześniej informowaliśmy mecz pierwszej kolejki z Piastem Łasin został przełożony na 31 października na godzinę 14. Inauguracja sezonu czeka nas więc w Wąbrzeźnie z miejscową Unią. Spadkowicz z V ligi swoje zmagania rozpoczął od remisu z beniaminkiem Pogromem Zbójno 1-1. Pierwsze spotkanie przed własną publicznością Gwiazda rozegra z drugim beniaminkiem Sokołem Lubicz 29.08.2015r o godzinie 16, który w pierwszej kolejce uległ minimalnie drugiemu spadkowiczowi jakim jest Pomorzanin Toruń. Nie będzie więc łatwych meczy w tej lidze i każdy punkt będzie na wagę złota, a sama liga zapowiada się arcyciekawa. Nasza drużyna, aby nie wypaść z rytmu gry rozegrała dziś sparing ze Zrywem Wielkim Lubień pokonując przyjezdnych 8-0. To dobry prognostyk przed pierwszym meczem, ale liga to już zupełnie co innego. Ostateczną kadrę przedstawimy naszym kibicom przed najbliższą kolejką po załatwieniu wszystkich formalności kilku zawodników.