Ostatnia prosta

Na dwa tygodnie przed rundą rewanżową kadra zespołu pomału się krystalizuje. Kontuzjowani zawodnicy wracają do treningów, frekwencja na treningach dopisuje i wszystko wskazuje na to, że ostatni sparing zagramy już w pełnym składzie osobowym. Do tej pory borykaliśmy się z kontuzjami i innymi problemami i w meczach kontrolnych wyglądało to różnie. Trwają też  formalności w załatwianiu nowych zawodników bo tacy się pojawią w naszym klubie co mamy nadzieję podniesie poziom rywalizacji w naszym zespole. W ostatnich trzech meczach sparingowych ulegliśmy 3-1 Piaskom Bydgoszcz, przegraliśmy wysoko z Tucholanką Tuchola 10-0 i wygraliśmy z Tartakiem Klamry 7-3. Ostatni mecz zaplanowany jest ze Strugą Drzycim w sobotę na godzinę 15. Jeśli nic się nie zmieni z pogodą mecz rozegramy na własnym boisku. Pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegramy już 12 marca o godzinie 14.30 w Łasinie z miejscowym Piastem tydzień później na własnym stadionie podejmiemy Unię Wąbrzeźno. Dokładną datę i godzinę podamy w zapowiedzi meczu.