Puchar Ligi Żaków dla Gwiazdy i II miejsce w całej lidze

Puchar Ligi Żaków dla Gwiazdy i II miejsce w całej lidze

Reprezentacja rocznika 2010 zakończyła swój udział w Lidze Żaka, która trwała od grudnia do marca. Przypomnijmy w lidze uczestniczyło 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane były systemem mecz i rewanż. Nasza drużyna wyszła z pierwszego miejsca i awansowała do 1 ligi. Tam rywalizowała z drużynami Piasta Łasin, Dąbrowy Chełmińskiej, i AP Gol Chełmża. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji zajęliśmy II miejsce w całej lidze !!

Podczas gali finałowej organizatorzy zapewnili dodatkowy turniej tzw. Puchar Ligi. Wygraliśmy dwa mecze i jeden zremisowaliśmy co gwarantowało grę w finale z drużną Olimp Jeżewo. Nasi zawodnicy pokazali klasę i wygrali z gospodarzem Olimp Jeżewo ostatecznie zajmując I miejsce. Tym samym do klubu wracamy z dwoma pucharami !! Warto dodać, że królem strzelców został nasz zawodnik Marceli Wilma, który zdobył 18 bramek. Dobra postawa Marcelego Wilmy i Błażeja Wilmy zaowocowała zaproszeniem na treningi do Olimpii Grudziądz. "Bliźniacy" oprócz treningów w Gwieździe Starogród uczestniczą w zajęciach Olimpii Grudziądz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom postawy w turnieju bo gołym okiem było widać jakie postępy zrobili wszyscy uczestnicy ligi. Dziękujemy organizatorom, rodzicom i trenerom za wspólne spędzone chwile i do zobaczenia na kolejnych zawodach. Skład zawodników Gwiazdy :

Mateusz Roczniak, Jan Gronowski, Ksawery Korczak, Łukasz Migdalski, Hubert Ćwikliński, Marceli Wilma, Błażej Wilma, Tomasz Szulc, Karol Kromp, Mikołaj Zych.

Grupa I

  1. Gwiazda Starogród pkt 15
  2. Dąbrowa Chełmińska pkt 13
  3. Olimp Jeżewo pkt 6
  4. Start Pruszcz pkt 1

Grupa II

  1. Piast Łasin pkt 14
  2. Gol Chełmża pkt 10
  3. Wda Świecie pkt 10
  4. Wojownik Wabcz pkt 0
Powiązana galeria:
zamknij reklamę
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości