Sparingi

Sparingi

Nasz zespół rozegrał kolejne dwie gry kontrolne na sztucznej murawie w Świeciu.Przeciwnikami Gwiazdy był V ligowiec Piast Łasin ( 14 luty ), oraz Tęczę Wiąg bydgoska B klasa( 21 luty ). W pierwszym meczu ulegliśmy 2-3 Piastowi chociaż do przerwy prowadziliśmy 2-0.Z Tęczą również pierwsza połowa na korzyść Gwiazdy bo prowadzenie było już dwu bramkowe niestety w końcówce spotkania straciliśmy dwie bramki i wynik zakończył się4-4.W obu tych meczach brakowało kilku zawodników z różnych powodów.Mamy nadzieję, że już za tydzień będą wszyscy do dyspozycji trenera. Być może w środę rozegramy w ramach treningu mecz kontrolny. Przeciwnik w trakcie ustalania. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.