Start ligi coraz bliżej

Gwiazda rozegrała kolejne mecze i jest na ostatniej prostej przygotowań do sezonu. W ubiegłym tygodniu mieliśmy rozegrać mecz kontrolny z Drwęcą Golub Dobrzyń niestety termin pokrył się z pucharami. Rozegraliśmy grę wewnętrzną, a po spotkaniu zarząd klubu zorganizował grilla przy którym wspólnie mogliśmy się integrować.  W środę 10 sierpnia rozegraliśmy na własnym boisku mecz kontrolny z Tęczą Wiąg, który zakończył się zwycięstwem Gwiazdy 2-1. W sobotę prawdopodobnie zagramy już ostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu ponownie z Tęczą Wiąg. Przypomnijmy, że pierwsze starcie Gwiazdy to wyjazd do beniaminka Zamka Bierzgłowskiego, który dobrze radził sobie w 1 rundzie Pucharu Polski. Wkrótce zamieścimy artykuł o zmianach kadrowych.