Wygrana w ładnym stylu

Gwiazda Starogród w ładnym stylu pokonała LZS Świedziebnię 4-2. Bramki strzelali skuteczni w ostatnich tygodniach Karol Bednarz 2x i Arkadiusz Marchlik 2x. Gra naszego zespołu mogła się podobać kibicom. Były piękne bramki, a po niektórych akcjach ręce same składały się do oklasków. W kadrze meczowej zabrakło pauzujących za kartki Piotra Śmigielskiego i Emila Nowaka, oraz kontuzjowanego Jakuba Rządkowskiego. Szeroka i wyrównana kadra naszego zespołu przynosi efekt.w postaci kolejnych trzech punktów z silnym przeciwnikiem jakim jest LZS Świedziebnia.

Świedziebnia od początku ruszyła do ataków grając rozważnie i dokładnie budując akcję od linii obrony. W jednej z akcji  prawym skrzydłem zawodnik gości przedarł się w nasze pole karne. Jacek Jantoń próbował ratować sytuację i wszedł ślizgiem na piłkę. Skrzydłowy gości próbując oddać strzał trafił w rękę naszego zawodnika i sędzia podyktował rzut karny. Na szczęście Przemek Syrocki, wyczuł intencję strzelającego o wybronił karnego. Trzeba dodać, że Przemek stał w bramce lekkim zapaleniem płuc za co należy się wielki szacunek ! Od tego momentu na boisku rządziła już tylko Gwiazda. Do przerwy zdobywamy dwie bramki autorstwa Karola Bednarza po składnych akcjach całego zespołu. Zawodnicy grali i cieszyli się z każdej akcji. Momentami zawodnicy gości byli bezradni. Po przerwie spodziewaliśmy się ataków, ale tej przewagi nie mogliśmy zmarnować. Świedziebnia strzela bramkę kontaktową po ładnej akcji co podrażniło tylko naszych zawodników. Do końca spotkania kontrolujemy mecz, a wprowadzony po przerwie Arkadiusz Marchlik dokłada dwie kolejne bramki. Przy odrobinie szczęścia moglibyśmy strzelić 2 lub 3 bramki bo sytuacje były 100%. W ostatniej minucie meczu goście ustalają wynik meczu na 4-2. Wszystkim zawodnikom należą się brawa nie było w tym dniu żadnego słabego punktu. Mamy nadzieję, że ta forma zespołu utrzyma się do końca sezonu, a pozostało już tylko 4 mecze. Kolejny arcytrudny z Wojownikiem Wabcz, który również jak Gwiazda kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Emocji nie powinno brakować. Mecz odbędzie się w Wabczu 23 maja. Początek spotkania zaplanowany na godzinę 16.