Wysokie porażki

Nasze drużyny weekendu nie mogą zaliczyć do udanych. Drużyna trampkarzy wysoko przegrała z UKS Chełmno 10-0 , natomiast drużyna seniorów przegrała ze Stalą Grudziądz 6-0.

Mecz w Grudziądzu nie ułożył się dobrze dla naszych zawodników już w 20 minucie przegrywaliśmy 2-0 bo błędach bramkarza i naszej defensywy. Przy takim wyniku ciężko usprawiedliwiać zawodników , ale kto był na meczu może stwierdzić że wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Jeszcze do przerwy powinniśmy wyjść na prowadzenie dwie sytuacje stu procentowe nie wykorzystujemy trzecia sytuacja - sędzia nie uznaje bramki zdobytej w zamieszaniu podbramkowym. Po przerwie dominujemy na boisku marnujemy kolejne sytuacje , albo bramkarz Stali chroni swój zespół przed utratą bramki. Aż do 75 minuty kiedy to długie podanie otrzymuje napastnik Stali i strzela trzecią bramkę. Po tej bramce zawodnicy już chyba stracili wiarę w uzyskaniu korzystnego wyniku , popełniają kolejne błędy , które Stal wykorzystuje i w ciągu 15 minut strzela nam kolejne bramki. O meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć , wyciągnąć wnioski i walczyć w kolejnym meczu o 3 punkty.

Szansa jest już w najbliższą środę na boisku w Starogrodzie o godzinie 17 Gwiazda podejmuje Unislawię Unisław. Serdecznie zapraszamy