Zapraszamy dzieci na trening

Wszystkie chętne dzieci w wieku 6 lat i więcej ( chłopcy i dziewczęta )  wraz z rodzicami zapraszamy na pierwszy trening, który odbędzie się w poniedziałek 15.06.2015 o godzinie 17. Zajęcia będą prowadzić trenerzy z doświadczeniem i uprawnieniami, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej.

Drodzy rodzice !

Pragniemy Państwa poinformować, jakie cele przyświecają nam w pracy w obszarze piłki nożnej dzieci. Na początku rzecz najważniejsza: Wyuczenie specyficznych technik piłkarskich lub prawidłowych taktycznych zachowań nie jest w tym przedziale najważniejsze. Nie oznacza to jednak, że dzieci nie uczą się u nas grać w piłkę nożną. Strzelić piłką w zamierzonym kierunku, biec z piłką przy nodze, przyjąć piłkę bez pomocy rąk, strzelić bramkę i zapobiec ich utracie: Te elementy podstawowe powinny być dzieciom przyswajane podczas różnych form treningu, oraz w czasie meczu.

Równie ważne jest jednak, aby nauczyły się u nas :

• jak odnaleźć się w grupie rowiesników
  • dążenia do wspólnie wytyczonego celu
  • prawidłowego nastawienia do zwycięstw i porażek
  • respektowania przeciwnika
  • akceptowania i przestrzegania reguł gry

Państwa dziecko może również :

• rozwijać własne pomysły podczas pracy z przyrządami sportowymi
  • rozwijać ogólną sprawność ruchową podczas różnych sytuacji meczowych
  • polepszyć zdolności koordynacyjne, takie jak zręczność, sprawność, zdolność szybkiej reakcji oraz
  • rozwinąć w sobie radość z gry i uczestnictwa w życiu drużyny

Serdecznie wszystkich zapraszamy.