zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
KS Pomorzanin Toruń
3:0
LZS Świedziebnia
Stal Grudziądz
0:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
4:3
Piast Łasin
Victoria Czernikowo
3:0
Cyklon Kończewice
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Pogrom Zbójno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:1
STS Zamek Bierzgłowski
Victoria Czernikowo
1:1
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
4:1
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
0:3
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
2:1
Unislavia Unisław
Gwiazda Starogród
3:3
Unia Wąbrzeźno
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:3
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
0:0
Pogrom Zbójno
KS Pomorzanin Toruń
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
7:0
LZS Świedziebnia
STS Zamek Bierzgłowski
1:3
Victoria Czernikowo
Stal Grudziądz
4:1
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
1:1
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Starogród
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Pogrom Zbójno
1:1
Stal Grudziądz
Victoria Czernikowo
1:2
Unia Wąbrzeźno
Cyklon Kończewice
6:1
LZS Świedziebnia
Węgrowianka Węgrowo
0:3
STS Zamek Bierzgłowski
Kasztelan Papowo Biskupie
0:3
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
Piast Łasin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:1
Węgrowianka Węgrowo
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Pogrom Zbójno
Piast Łasin
1:3
Kasztelan Papowo Biskupie
STS Zamek Bierzgłowski
3:0
Cyklon Kończewice
Stal Grudziądz
1:1
Victoria Czernikowo
LZS Świedziebnia
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
2:3
Gwiazda Starogród
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
0:0
Unislavia Unisław
Victoria Czernikowo
1:3
KS Pomorzanin Toruń
STS Zamek Bierzgłowski
0:0
Unia Wąbrzeźno
Cyklon Kończewice
5:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo
1:3
Stal Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
6:1
Piast Łasin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:2
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
9:0
Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin
0:2
Pogrom Zbójno
Stal Grudziądz
0:3*
STS Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław
1:2
Victoria Czernikowo
LZS Świedziebnia
4:1
Gwiazda Starogród
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Czernikowo
1:2
Piast Łasin
Cyklon Kończewice
3:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Unislavia Unisław
STS Zamek Bierzgłowski
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Unia Wąbrzeźno
1:3
Stal Grudziądz
Pogrom Zbójno
1:2
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
4:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:0
Unia Wąbrzeźno
Piast Łasin
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
1:0
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
0:1
STS Zamek Bierzgłowski
LZS Świedziebnia
2:3
Victoria Czernikowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:1
Pogrom Zbójno
Kasztelan Papowo Biskupie
3:4
Gwiazda Starogród
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
Unislavia Unisław
Pogrom Zbójno
2:2
Kasztelan Papowo Biskupie
Victoria Czernikowo
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Stal Grudziądz
1:7
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
3:1
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
3:2
LZS Świedziebnia
STS Zamek Bierzgłowski
4:2
Piast Łasin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
6:0
Cyklon Kończewice
Piast Łasin
1:2
Unia Wąbrzeźno
Gwiazda Starogród
4:1
Pogrom Zbójno
Kasztelan Papowo Biskupie
2:1
Victoria Czernikowo
Unislavia Unisław
2:6
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Kijewo Królewskie
8:2
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:2
LZS Świedziebnia
KS Pomorzanin Toruń
7:1
Unislavia Unisław
Victoria Czernikowo
3:6
Gwiazda Starogród
STS Zamek Bierzgłowski
1:6
Pomowiec Kijewo Królewskie
Stal Grudziądz
5:1
Piast Łasin
Cyklon Kończewice
4:2
Pogrom Zbójno
Węgrowianka Węgrowo
3:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
0:5
KS Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:3
Unia Wąbrzeźno
Pogrom Zbójno
1:2
Victoria Czernikowo
Kasztelan Papowo Biskupie
1:0
STS Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław
2:0
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
6:4
Stal Grudziądz
Gwiazda Starogród
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:3
Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin
2:1
Unislavia Unisław
Cyklon Kończewice
2:1
Victoria Czernikowo
Kasztelan Papowo Biskupie
0:0
Unia Wąbrzeźno
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:4
Stal Grudziądz
LZS Świedziebnia
0:4
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda Starogród
3:0
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
3:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin
1:2
Cyklon Kończewice
Węgrowianka Węgrowo
1:4
Victoria Czernikowo
STS Zamek Bierzgłowski
1:0
Pogrom Zbójno
Unia Wąbrzeźno
1:3
Gwiazda Starogród
Unislavia Unisław
3:3
LZS Świedziebnia
KS Pomorzanin Toruń
3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
0:1
Unia Wąbrzeźno
Kasztelan Papowo Biskupie
0:5
KS Pomorzanin Toruń
Gwiazda Starogród
1:1
Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice
4:2
Węgrowianka Węgrowo
LZS Świedziebnia
4:1
Piast Łasin
Victoria Czernikowo
4:2
STS Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:0
Unislavia Unisław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świedziebnia
3:4
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
11:0
Gwiazda Starogród
Piast Łasin
0:4
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unia Wąbrzeźno
2:0
Victoria Czernikowo
STS Zamek Bierzgłowski
3:2
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
2:4
Pogrom Zbójno
Unislavia Unisław
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:2
KS Pomorzanin Toruń
Victoria Czernikowo
1:2
Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Unia Wąbrzeźno
Kasztelan Papowo Biskupie
3:1
Piast Łasin
Gwiazda Starogród
0:0
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:6
LZS Świedziebnia
Cyklon Kończewice
3:0
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:1
STS Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin
0:3
Gwiazda Starogród
Stal Grudziądz
0:0
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
1:3
Pogrom Zbójno
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:0
Cyklon Kończewice
KS Pomorzanin Toruń
4:3
Victoria Czernikowo
LZS Świedziebnia
1:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
3:5
KS Pomorzanin Toruń
STS Zamek Bierzgłowski
0:0
Stal Grudziądz
Gwiazda Starogród
3:2
LZS Świedziebnia
Pogrom Zbójno
3:0
Piast Łasin
Victoria Czernikowo
2:0
Unislavia Unisław
Kasztelan Papowo Biskupie
2:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Cyklon Kończewice
1:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
2:4
Victoria Czernikowo
Stal Grudziądz
1:0
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
0:1
Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:5
Gwiazda Starogród
KS Pomorzanin Toruń
8:0
STS Zamek Bierzgłowski
Kasztelan Papowo Biskupie
2:4
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
4:4
Pogrom Zbójno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
5:0
Piast Łasin
Pogrom Zbójno
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Victoria Czernikowo
1:4
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Unia Wąbrzeźno
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Cyklon Kończewice
2:2
Stal Grudziądz
STS Zamek Bierzgłowski
3:2
Unislavia Unisław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
2:4
STS Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław
0:5
Unia Wąbrzeźno
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Victoria Czernikowo
KS Pomorzanin Toruń
4:1
Stal Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:3
Pogrom Zbójno
Gwiazda Starogród
4:2
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
7:1
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Czernikowo
2:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Stal Grudziądz
1:2
Unislavia Unisław
Unia Wąbrzeźno
5:1
Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo
2:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
STS Zamek Bierzgłowski
3:5
LZS Świedziebnia
Pogrom Zbójno
0:4
Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice
3:8
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unislavia Unisław
1:5
KS Pomorzanin Toruń
Pogrom Zbójno
1:1
Cyklon Kończewice
Piast Łasin
0:4
Stal Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie
1:1
Węgrowianka Węgrowo
LZS Świedziebnia
0:4
Unia Wąbrzeźno
Gwiazda Starogród
5:1
Victoria Czernikowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
4:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
KS Pomorzanin Toruń
3:0*
Piast Łasin
Victoria Czernikowo
3:1
Pogrom Zbójno
STS Zamek Bierzgłowski
3:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Stal Grudziądz
0:2
LZS Świedziebnia
Cyklon Kończewice
2:1
Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Gwiazda Starogród
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij