zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
Victoria Czernikowo
Olimpia II Grudziądz
2:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Błękitni Podwiesk
0:1
Cyklon Kończewice
Stal Grudziądz
2:1
Pogrom Zbójno
Kasztelan Papowo Biskupie
0:1
Piast Łasin
LZS Świedziebnia
2:2
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
0:2
Unislavia Unisław
Gwiazda Starogród
4:1
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unislavia Unisław
1:0
Gwiazda Starogród
Unia Wąbrzeźno
2:0
Pogrom Zbójno
Olimpia II Grudziądz
1:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Błękitni Podwiesk
2:2
LZS Bobrowo
Victoria Czernikowo
4:0
Piast Łasin
STS Zamek Bierzgłowski
5:3
Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice
5:1
Węgrowianka Węgrowo
LZS Świedziebnia
7:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
2:1
Victoria Czernikowo
Gwiazda Starogród
3:3
Błękitni Podwiesk
Unia Wąbrzeźno
8:0
STS Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin
0:0
Pogrom Zbójno
Stal Grudziądz
0:1
Unislavia Unisław
Cyklon Kończewice
3:0
LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo
2:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
LZS Świedziebnia
8:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
2:3
Olimpia II Grudziądz
Błękitni Podwiesk
1:4
Stal Grudziądz
Victoria Czernikowo
0:4
LZS Świedziebnia
Cyklon Kończewice
6:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
0:2
Unia Wąbrzeźno
LZS Bobrowo
3:0
Gwiazda Starogród
STS Zamek Bierzgłowski
3:3
Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie
1:3
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
12:0
Błękitni Podwiesk
Piast Łasin
0:2
Unislavia Unisław
Stal Grudziądz
2:1
LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Victoria Czernikowo
LZS Świedziebnia
2:4
Pogrom Zbójno
Gwiazda Starogród
0:7
Cyklon Kończewice
Olimpia II Grudziądz
1:2
STS Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
0:1
Węgrowianka Węgrowo
Błękitni Podwiesk
2:1
Piast Łasin
Victoria Czernikowo
3:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kasztelan Papowo Biskupie
0:6
Cyklon Kończewice
Unislavia Unisław
3:3
Olimpia II Grudziądz
Gwiazda Starogród
0:0
Stal Grudziądz
LZS Bobrowo
2:1
Unia Wąbrzeźno
STS Zamek Bierzgłowski
0:0
LZS Świedziebnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
4:1
Gwiazda Starogród
Olimpia II Grudziądz
1:4
Błękitni Podwiesk
Piast Łasin
2:0
LZS Bobrowo
Stal Grudziądz
1:2
Cyklon Kończewice
Węgrowianka Węgrowo
2:0
STS Zamek Bierzgłowski
Kasztelan Papowo Biskupie
0:4
Victoria Czernikowo
LZS Świedziebnia
1:2
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:2
Pogrom Zbójno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
3:1
LZS Świedziebnia
Stal Grudziądz
0:2
Unia Wąbrzeźno
Cyklon Kończewice
1:1
Victoria Czernikowo
Unislavia Unisław
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Gwiazda Starogród
5:0
Piast Łasin
LZS Bobrowo
4:0
Olimpia II Grudziądz
Pogrom Zbójno
- : -
Kasztelan Papowo Biskupie
STS Zamek Bierzgłowski
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
3:1
Stal Grudziądz
Victoria Czernikowo
1:0
Pogrom Zbójno
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Błękitni Podwiesk
Kasztelan Papowo Biskupie
0:4
STS Zamek Bierzgłowski
LZS Świedziebnia
2:0
LZS Bobrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:3
Unislavia Unisław
Unia Wąbrzeźno
0:0
Cyklon Kończewice
Olimpia II Grudziądz
1:2
Gwiazda Starogród
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
5:0
Piast Łasin
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Victoria Czernikowo
Stal Grudziądz
2:0
Olimpia II Grudziądz
Cyklon Kończewice
5:2
Pogrom Zbójno
Unislavia Unisław
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród
1:2
LZS Świedziebnia
LZS Bobrowo
1:0
Węgrowianka Węgrowo
Błękitni Podwiesk
1:6
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
6:0
STS Zamek Bierzgłowski
Olimpia II Grudziądz
2:4
Unia Wąbrzeźno
Piast Łasin
0:8
Cyklon Kończewice
Victoria Czernikowo
1:4
Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Gwiazda Starogród
Kasztelan Papowo Biskupie
0:5
Błękitni Podwiesk
LZS Świedziebnia
2:2
Stal Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:2
LZS Bobrowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:0
LZS Świedziebnia
Błękitni Podwiesk
1:3
Victoria Czernikowo
Piast Łasin
1:3
Olimpia II Grudziądz
Stal Grudziądz
4:2
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
0:0
STS Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław
3:3
Pogrom Zbójno
Gwiazda Starogród
4:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
LZS Bobrowo
2:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
7:1
Błękitni Podwiesk
Olimpia II Grudziądz
2:2
Cyklon Kończewice
Victoria Czernikowo
4:0
LZS Bobrowo
STS Zamek Bierzgłowski
0:2
Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Unia Wąbrzeźno
Kasztelan Papowo Biskupie
0:4
Gwiazda Starogród
LZS Świedziebnia
5:0
Piast Łasin
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:1
Stal Grudziądz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
Olimpia II Grudziądz
1:0
LZS Świedziebnia
Błękitni Podwiesk
0:3
STS Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin
0:3
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
0:3
Kasztelan Papowo Biskupie
Cyklon Kończewice
4:0
Unislavia Unisław
Gwiazda Starogród
1:0
Victoria Czernikowo
LZS Bobrowo
2:1
Pogrom Zbójno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
2:3
Gwiazda Starogród
Victoria Czernikowo
2:1
Stal Grudziądz
STS Zamek Bierzgłowski
7:1
LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo
0:1
Olimpia II Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie
0:6
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
3:2
Błękitni Podwiesk
LZS Świedziebnia
1:2
Cyklon Kończewice
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:2
Piast Łasin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
6:1
Stal Grudziądz
Piast Łasin
5:1
Kasztelan Papowo Biskupie
Cyklon Kończewice
3:0
Błękitni Podwiesk
STS Zamek Bierzgłowski
5:2
Gwiazda Starogród
Unislavia Unisław
- : -
LZS Bobrowo
Victoria Czernikowo
1:1
Unia Wąbrzeźno
Olimpia II Grudziądz
2:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo
0:1
LZS Świedziebnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
0:1
Victoria Czernikowo
Kasztelan Papowo Biskupie
0:5
Olimpia II Grudziądz
Gwiazda Starogród
4:2
Unislavia Unisław
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:0
LZS Świedziebnia
Pogrom Zbójno
5:3
Unia Wąbrzeźno
Stal Grudziądz
1:0
STS Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo
1:1
Cyklon Kończewice
LZS Bobrowo
4:0
Błękitni Podwiesk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
6:0
Piast Łasin
Błękitni Podwiesk
2:2
Gwiazda Starogród
Victoria Czernikowo
0:4
Olimpia II Grudziądz
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
3:2
Stal Grudziądz
LZS Bobrowo
1:5
Cyklon Kończewice
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:3
Węgrowianka Węgrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
0:2
LZS Świedziebnia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
4:3
Unislavia Unisław
Olimpia II Grudziądz
1:1
Pogrom Zbójno
Piast Łasin
1:2
STS Zamek Bierzgłowski
Stal Grudziądz
3:2
Błękitni Podwiesk
Węgrowianka Węgrowo
3:0
Kasztelan Papowo Biskupie
LZS Świedziebnia
1:2
Victoria Czernikowo
Gwiazda Starogród
4:1
LZS Bobrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:3
Cyklon Kończewice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:1
LZS Świedziebnia
Błękitni Podwiesk
1:0
Unia Wąbrzeźno
Victoria Czernikowo
2:2
Węgrowianka Węgrowo
STS Zamek Bierzgłowski
1:2
Olimpia II Grudziądz
Cyklon Kończewice
2:0
Gwiazda Starogród
Kasztelan Papowo Biskupie
0:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław
5:0
Piast Łasin
LZS Bobrowo
6:3
Stal Grudziądz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
0:2
Unislavia Unisław
Piast Łasin
2:1
Błękitni Podwiesk
Węgrowianka Węgrowo
1:0
Pogrom Zbójno
Kasztelan Papowo Biskupie
0:5
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
3:2
STS Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:0
Victoria Czernikowo
Unia Wąbrzeźno
7:3
LZS Bobrowo
Stal Grudziądz
1:2
Gwiazda Starogród
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
4:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Błękitni Podwiesk
3:6
Olimpia II Grudziądz
Victoria Czernikowo
4:0
Kasztelan Papowo Biskupie
STS Zamek Bierzgłowski
3:1
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
4:0
Stal Grudziądz
Unislavia Unisław
1:3
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
2:4
Unia Wąbrzeźno
LZS Bobrowo
6:2
Piast Łasin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
4:2
LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo
1:6
Unislavia Unisław
Kasztelan Papowo Biskupie
2:5
Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia
2:4
Błękitni Podwiesk
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
Victoria Czernikowo
3:1
Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno
3:0
Stal Grudziądz
Piast Łasin
3:0
Gwiazda Starogród
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
5:4
Victoria Czernikowo
Błękitni Podwiesk
3:2
Węgrowianka Węgrowo
STS Zamek Bierzgłowski
10:0
Kasztelan Papowo Biskupie
Stal Grudziądz
1:0
Piast Łasin
Cyklon Kończewice
2:0
Unia Wąbrzeźno
Unislavia Unisław
0:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Gwiazda Starogród
2:4
Olimpia II Grudziądz
LZS Bobrowo
1:2
LZS Świedziebnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:0
Błękitni Podwiesk
Pogrom Zbójno
2:4
Cyklon Kończewice
Olimpia II Grudziądz
1:1
Stal Grudziądz
Piast Łasin
0:1
Unia Wąbrzeźno
Victoria Czernikowo
3:2
STS Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo
3:2
LZS Bobrowo
Kasztelan Papowo Biskupie
0:12
Unislavia Unisław
LZS Świedziebnia
7:1
Gwiazda Starogród
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
- : -
Kasztelan Papowo Biskupie
Unia Wąbrzeźno
- : -
Olimpia II Grudziądz
Stal Grudziądz
- : -
LZS Świedziebnia
Cyklon Kończewice
- : -
Piast Łasin
Unislavia Unisław
- : -
Victoria Czernikowo
Gwiazda Starogród
- : -
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
- : -
Pomowiec Kijewo Królewskie
STS Zamek Bierzgłowski
- : -
Pogrom Zbójno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości