CAMPUS Monika Wilma sponsorem Przedszkola Piłkarskiego

Jest nam miło poinformować, że Zarząd Klubu nawiązał współpracę z Ośrodkiem Szkoleniowo Doradczym CAMPUS, której właścicielem jest Monika Wilma. Logo firmy i nazwa będzie w tytule naszego PIŁKARSKIEGO PRZEDSZKOLA.Są plany aby nasz projekt rozbudować i jak zapowiedziała właścicielka firmy chce w tym uczestniczyć za co serdecznie dziękujemy !! Mamy nadzieję, że wsparcie firmy podniesie poziom piłkarski naszych najmłodszych zawodników jak również poziom organizacyjny. O działalności i ofercie firmy CAMPUS możecie państwo zapoznać się na stronie internetowej www.campus-chelmno-pl

Dziś odbył się ostatni trening, który połączony był z pokazem udzielania I pomocy zorganizowanym właśnie przez firmę CAMPUS. Dzieci otrzymały instrukcję jak bezpiecznie spędzić wakacje, jak zachowywać się na plaży, czy w dni upalne, jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Były to z pewnością cenne uwagi na spędzenie bezpiecznych wakacji i nie tylko.Trzeba dodać, że nasi najmłodsi aktywnie brali udział w dyskusji i okazało się, że byli dobrze przygotowani i w pełni świadomi tego co mówią. Na koniec każdy zawodnik otrzymał medal za udział w treningach i mały poczęstunek. Zapraszamy tuż po wakacjach. O pierwszym treningu poinformujemy na naszej stronie. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji !!  Do zobaczenia.

Zapraszamy do współpracy inne firmy lub osoby prywatne, które chciałyby wesprzeć nasz klub. Sponsorowanie klubu piłkarskiego nie jest tylko zabawą w sport, ale przede wszystkim inwestycją w przyszłość! W naszym klubie pod okiem licencjonowanych trenerów szkoli się spora grupa młodych i perspektywicznych zawodników. Wsparcie klubu jest również wsparciem dla nich, dla ich rozwoju i przyszłości.

Kontakt : gwiazdastarogrod@op.pl lub pod nr tel. 697-824-116

Powiązana galeria: