Derby dla Gwiazdy

Gwiazda wygrywa derbowe spotkanie 2-0 z Pomowcem Kijewo. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Mateusz Piórkowki to Mateusza 7 i 8 trafienie w tej rundzie. Do Kijewa jechaliśmy nastawieni na zwycięstwo. Pomimo, że Pomowcowi nie wiedzie się najlepiej w tej rundzie do zawodów podeszliśmy skoncentrowani nie lekceważąc przeciwnika wiedząc, że gospodarzy każdy mecz jest jak o życie. Do 40 minuty był bezbramkowy remis, aż wreszcie "Piórek" w swoim stylu strzela po asyście Michała Matuły. Pomowiec próbował kontratakować, ale cała defensywa wraz z golkiperem zatrzymywała zawodników z Kijewa nie pozwalając na zbyt wiele. Po przerwie kontrolowaliśmy spotkanie,gra toczyła się głównie w środku pola i 10 minut przed końcem spotkania wprowadzony Dominik Gackowski asystuje ponownie "Piórkowi" który ustala wynik spotkania.

Trampkarze Gwiazdy ulegli natomiast Wojownikowi Wabcz 2-1 choć do przerwy prowadzili 1-0. Kolejne spotkania seniorzy rozegrają u siebie z Kasztelanem Papowo w sobotę o godzinie 16, natomiast trampkarz w najbliższy wtorek rozegra zaległy mecz z Gwiazdą Toruń o godzinie 17.