Zachowanie karygodne

Gwiazda Starogród przegrywa z Victorią Lisewo 3-0. To najniższy wymiar kary zwłaszcza, że nasz zespół całe 45 minut grał w 9. Pierwsze minuty spotkania Gwiazda miała przewagę, i próbowała rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika. Przyjezdni próbowali kontratakować i ta próba przyniosła efekt w postaci bramki po naszym błędzie. Gwiazda nadal atakuje, ale nie wiele z tego wynika i 5 minut przed końcem pierwszej połowy tracimy kolejną bramkę. I wtedy zdarzyło się coś czego nie miało prawa się wydarzyć. Doszło do kłótni i przepychanki między naszymi zawodnikami co niestety skończyło się czerwonymi kartkami za niesportowe zachowanie naszych piłkarzy. Z tego incydentu zadowoleni byli przyjezdni, którzy kontrolowali przebieg spotkania już do samego końca. Trzeba jednak przyznać i podziękować chłopakom, że dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka w osłabieniu. Momentami dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce w 9 niż w pełnym składzie. Zarząd klubu przeanalizuje zaistniałą sytuację i wyciągnie konsekwencje, aby w przyszłości do podobnych incydentów nie dochodziło.