Gwiazda wypożycza Adama Cieślińskiego

Po ukazaniu się informacji o tym, że były zawodnik ekstraklasy Adam Cieśliński związał się z Gwiazdą Starogród, klub i sam zawodnik otrzymał propozycję wypożyczenia na rundę wiosenną do Wdy Świecie. Po analizie i wspólnych rozmowach z zawodnikiem zdecydowaliśmy, że Adam pomoże Wdzie utrzymać III ligę w Świeciu. Warunki wypożyczenia dla wszystkich stron są satysfakcjonujące. Priorytetem Gwiazdy było, aby Adam był aktywny w naszym klubie, a więc będzie współpracował z trenerem i drużyną seniorów, oraz prowadził zajęcia z młodzieżą. Plany długofalowe naszego klubu nie zmieniają się i Adam będzie większą częścią tego projektu. Natomiast kibice w Starogrodzie na pierwszy występ Adama w barwach Gwiazdy będą musieli zaczekać do następnego sezonu. Cele naszego zespołu się nie zmieniły chcemy powalczyć o baraż jeśli się nie uda w tym sezonie to może w kolejnym z Adamem Cieślińskim już w składzie.