Liga trampkarzy

W sobotę o godzinie 11 na boisku w Starogrodzie swój pierwszy mecz na własnym stadionie rozegrają trampkarze Gwiazdy. Podopieczni Daniela Pawłowskiego zmierzą się z Elaną Toruń. Pierwszy mecz w lidze naszym młodym zawodnikom nie wyszedł i musieli uznać wyższość kolegów z Płużnicy. Trzeba jednak przyznać, że o ile w pierwszej połowie spotkania gra była wyrównana i trwała wymiana ciosów to w drugiej coś się zacięło i nasi zawodnicy nie sprostali dobrze grającym chłopcom z Płużnicy. Ostatecznie ulegli oni 10-2. Mamy nadzieję, że zawodnicy wyciągną wnioski z tej porażki i będą walczyć do ostatniej sekundy meczu o korzystny wynik bo tego nam zabrakło w pierwszym meczu. Życzymy powodzenia i sportowej walki !