Magazyn Piłkarz

Wszystkich naszych kibiców, zawodników, członków klubu oraz sympatyków piłki nożnej zapraszamy do odwiedzenia portalu Magazyn Piłkarz www.magazynpilkarz.pl. Strona całkowicie poświęcona piłce nożnej na każdym szczeblu rozgrywek. Ciekawe artykuły, wywiady, relacje ze spotkań od ekstraklasy do B klasy ! Szczerze mówiąc brakowało nam takiego portalu zwłaszcza informacji z tych niższych liga, gdzie również są dostarczane emocje sportowe licznie gromadzącym się kibicom na naszych stadionach. Zwłaszcza kiedy rozgrywane są mecze derbowe co pokazało nam ostatnie spotkanie rozgrywane z Wojownikiem Wabcz. Na naszym stadionie był chyba komplet publiczności ok 500 osób. Dla kibica taki portal to prawdziwa gratka. Mamy nadzieję, że portal będzie się rozwijał i w przyszłości zamieszczane będą relacje z meczów w naszej seria A :)

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do lektury !!

www.magazynpilkarz.pl