Nadrabiamy zaległości na naszej stronie

Gwiazda nadal w grze o baraże. Co prawda Pomorzanin Toruń pokazał nam miejsce w szeregu i ciężko wytłumaczyć porażkę w takich rozmiarach z drugiej strony zimny prysznic się przydał bo w kolejnych meczach Gwiazda nie przegrała. Rozmiar tej porażki mógłby być niższy, ale cóż taka to już piłka. Tydzień po porażce w Toruniu remisujemy bezbramkowo  z Unisławiem na własnym terenie. W weekend majowy ogrywamy Piast Łasin 0-3 i kolejno u siebie LZS Świedziebnia 3-2. Warto dodać, że na własnym boisku jesteśmy nie pokonani już od roku i mamy nadzieję, że dotrzymamy tak do końca. Trzy bramki ze Świedziebnią strzela nasz trener Adam Cieśliński. W minionej kolejce na wyjeździe ogrywamy Pomowiec Kijewo 2-5 tym razem trener obserwował poczynania swoich zawodników z ławki trenerskiej, a skutecznością popisali się Dominik Gackowski, Emil Nowak, Przemek Misiaszek, Jacek Jantoń i Marko Gorczyca.

W najbliższą sobotę podejmiemy u siebie o godzinie 16 Kasztelan Papowo, który po zmianie trenera świetnie spisuje się w lidze.

Zapraszamy w sobotę do Starogrodu godzina 16 mecz z Kasztelanem Papowo.