Piłkarskie przedszkole

W minionym tygodniu ruszył nabór naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Na pierwsze zajęcia stawiło się aż 20 dzieci,  Pod okiem naszych trenerów uczestniczyli w treningu ucząc się piłkarskiego rzemiosła. Na naszych zajęciach dzieci w wieku od 5 lat do 10 poprzez zabawę będą uczyć się strzelić piłkę w zamierzonym kierunku, biec z piłką przy nodze, przyjąć piłkę bez pomocy rąk, strzelić bramkę i zapobiegać ich utracie. Te elementy powinny być dzieciom przyswajane podczas różnych form treningu, oraz w czasie meczu. Równie ważne jest jednak, aby nauczyły się u nas : jak odnaleźć się w grupie rówieśników, dążenia do wspólnie wytyczonego celu, prawidłowego nastawienia do zwycięstw i porażek, respektowanie przeciwnika, akceptowania i przestrzegania reguł gry. Do udziału w treningu angażujemy też rodziców, którzy mogą z własnym dzieckiem spędzić aktywnie czas. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy frajdę wszystkim dzieciom umożliwiając im uczestnictwo w treningu piłki nożnej w naszym klubie :)

Na obecną chwilę zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu :  poniedziałki i środy o godzinie 16 boisko w Starogrodzie. Zapraszamy !!

Powiązana galeria: