zamknij reklamę

Podziękowania dla Rady Gminy i Wójta Gminy Chełmno

Podziękowania dla Rady Gminy i Wójta Gminy Chełmno

Zarząd klubu, zawodnicy, całe piłkarskie środowisko i nie tylko składają serdeczne podziękowania Radzie Gminy Chełmno, oraz Panu Wójtowi Gminy Chełmno Krzysztofowi Wypij za wsparcie naszego klubu sportowego i przekazanie dodatkowych środków na wykopanie studni głębinowej, z której mamy nadzieję już na wiosnę poleci woda. Jest to niezbędne do poprawy naszej murawy. Każdy zawodnik ten młodszy i starszy marzy o tym, aby zagrać na równej zielonej płycie boiska, wówczas gra w piłkę nożną sprawia przyjemność. Dzięki władzom naszej Gminy te marzenia niedługo mogą się spełnić. Małymi kroczkami poprawiamy warunki w naszym klubie. To też przekłada się na zainteresowanie piłką nożną. Doskonale widać to na przykładzie dzieci uczestniczących w Piłkarskim Przedszkolu. To daję nam motywacji do dalszej pracy i cieszymy się, że zostaje to zauważone. Jeszcze bardzo dziękujemy i zapraszamy na mecze ligowe !!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości