zamknij reklamę

Ostatnia prosta

Ostatnia prosta

18 marca o godzinie 15 w Starogrodzie Gwiazda rozpocznie rundę rewanżową na własnym boisku podejmować będzie Zamek Bierzgłowski, Jak przekonaliśmy się w lidze nie ma słabych zespołów. W rundzie jesiennej to Zamek zgarnął całą pulę i wracaliśmy do domu bez punktów. Mamy nadzieję, że zawodnicy Gwiazdy zrobią wszystko, aby się zrewanżować. Warto dodać, że u siebie nie przegraliśmy żadnego spotkania - oby trwało to jak najdłużej.

Wzmocnienia :  Wspomniany w poprzednim artykule Michał Wróbel zajmuje się szkoleniem bramkarzy. Do kadry meczowej dołączył Przemek Mueller z Toru Laskowice. Były golkiper III ligowej Chełminianki Chełmno. Kolejnym zawodnikiem to doświadczony pomocnik / obrońca Marcin Kasperski od lat związany ze Spartą Przysiersk, który swoje umiejętności pokazał się z dobrej strony w meczach kontrolnych. Trzecim zawodnikiem, który dołączył do zespołu to Patryk Gackowski. Był wolnym zawodnikiem, a wcześniej bronił barw Strażaka Przechowo. Zawodnik z potencjałem który również pokazał w grach kontrolnych.Wszystkim zawodnikom, trenerowi życzymy szybkiej aklimatyzacji i samych zwycięstw w nowych barwach klubowych.

Niestety w całej rundzie rewanżowej nie zobaczymy filaru naszej drużyny Emila Nowaka, który zmaga się z chorobą. Emilowi życzymy szybkiego powrotu na boiska !!

W sobotę 11.03 o godzinie 15 w Starogrodzie Gwiazda rozegra ostatnią grę kontrolną z Falą Świekatowo. Będzie to pierwsza gra na naturalnym boisku. Serdecznie zapraszamy !

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości