Pomorzanin w V kolejce

Seniorzy Gwiazdy Starogród w V kolejce podejmą na własnym boisku ekipę Pomorzanina Toruń. To silny zespół, który do niedawna z powodzeniem grał w IV lidze. Teraz natomiast musi się zadowolić rozgrywkami seria A. Celem Pomorzanina jest jak najszybszy powrót do wyższej ligi więc do Starogrodu przyjadą po komplet punktów. Nasza drużyna po nieoczekiwanej porażce z przebiegu spotkania w Zbójnie będzie chciała się zrehabilitować i również powalczyć o 3 punkty. Ze względu na organizację Gminnych Dożynek w sobotę na naszym stadionie, mecz rozegramy w niedzielę o godzinie 16. Przy okazji zapraszamy wszystkich na to gminne wydarzenie. Więcej o programie znajdziecie tu http://www.gmina-chelmno.pl/index.php/mapa-witryny/artykuly/535-dozynki-gminne-w-starogrodzie.

Natomiast drużyna trampkarzy uskrzydlona zwycięstwem z Elaną Toruń pojedzie w sobotę powalczyć do Pędzewa z miejscową Wisłą. Obu naszym ekipą życzymy powodzenia i kompletu punktów.