Z szacunkiem do Victorii

Już dziś o godzinie 16 na własnym stadionie Gwiazda podejmie trzecią drużynę A klasy Victorię Lisewo. Do przeciwnika podchodzimy z szacunkiem. Po krótkiej analizie trzeba przyznać, że koledzy z Lisewa jak do tej pory mają najsolidniejszą obronę w lidze tylko 8 bramek straconych na siedem rozegranych meczy. Zanotowali 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Na początku sezonu Victoria potrafiła wysoko wygrać by w następnej kolejce również wysoko przegrać teraz widać forma się stabilizuje. Najlepszym strzelcem gości jest Mateusz Grodzicki, który ma swoim koncie 5 bramek, oraz Mateusz Pieniążek 3 bramki. Warto również nadmienić, że od tego sezonu nowym szkoleniowcem Victorii został Dariusz Preis.
Gwiazda będzie chciała podtrzymać passę na swoim boisku i walczyć o pełną pulę więc zapowiada się ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy.

Kolejka ligi trampkarzy została przełożona na inny termin na prośbę gości imiennika Gwiazdy Toruń. O terminie poinformujemy jak kluby ustalą datę i godzinę.