Zapowiedź III kolejki

Gwiazda po raz pierwszy w tym sezonie rozegra mecz na własnym stadionie, a przeciwnikiem będzie beniaminek Sokół Lubicz.Treningi napawają trenera optymizmem. Frekwencja dopisuje widać zaangażowanie w treningach i z niecierpliwością każdy czeka na kolejny mecz ligowy.

Tegoroczna susza powoduje, że płyta boiska nie jest w najlepszym stanie. Klub również nie ma dostępu do wody, aby można było cokolwiek robić w kierunku poprawy płyty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie z władzami Gminy zajmiemy się tym problemem bo teraz nie ma czym się chwalić. Nasza płyta jest jedną z gorszych w naszej lidze smutne to, ale prawdziwe.

Przejdźmy już do naszego rywala, który jak do tej pory przegrał dwa spotkania z Pomorzaninem Toruń 0-1 i Pogromem Zbójno 0-3. Zapewne goście przyjadą do Starogrodu poszukać swoich pierwszych punktów i pierwszej bramki dlatego do rywala podchodzimy z pełnym szacunkiem. Nasz zespół jak w każdym innym spotkaniu gra o pełną pulę i w tym wypadku nie będzie inaczej. Zapowiada się więc ciekawy mecz, na który już serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 16. Informujemy również, że na naszym profilu facebook postaramy się specjalnie dla naszych kibiców i sympatyków piłki kopanej, którzy nie mogą dotrzeć na mecz, przeprowadzić relację online z rozgrywanego spotkania.