"Gwiazda" Starogród - "Unia" Wąbrzeźno! Zapowiedź!

Już jutro do Starogrodu zawita obecny w-ce lider rozgrywek toruńskiej "A" klasy,a mianowicie "Unia" Wąbrzeźno! Początek spotkania (uwaga!) o godzinie 17:00! Każdy kibic naszej drużyny powinien jutro zameldować się na meczu! Zapraszamy!!!

"Unia" Wąbrzeźno w tej chwili zajmuje miejsce premiowane grą w barażach o V ligę. Po piętach jej depcze za to "Unislavia" Unisław,która ma do rozegrania zaległy mecz. Dlatego w jutrzejszym meczu goście nie będą mogli pozwolić sobie na stratę punktów. Motywuje to tym bardziej naszych piłkarzy, co zwiastować tylko może dobre widowisko jutrzejszego popołudnia! To trzeci sezon "Unii" w "A" klasie po tym,jak spadła ona z V ligi w sezonie 2014/15. Bilans dotychczasowych meczów między "Gwiazdą",a "Unią" to 3 remisy oraz po jednym zwycięstwie każdej z drużyn. Bilans bramkowy to 11:10 dla "Unii". W tym sezonie na wyjeździe w Wąbrzeźnie nasi piłkarze ulegli 4:1. Nadmienić należy fakt,że dotychczasowe dwie wizyty "Unii" na naszym terenie to dwa remisy. W tym sezonie szeregi drużyny z Wąbrzeźna zasilił obrońca Maciej Kołodziej - wychowanek Zawiszy Bydgoszcz,a niegdyś piłkarz Chełminianki Chełmno,z którą grał w III lidze. Nasi piłkarze w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe "Stal" Grudziądz 2:1. Cieszy zwycięstwo tym bardziej,gdyż zabrakło w nim kilku zawodników z podstawowego składu,a z dobrej strony pokazali się zmiennicy. W jutrzejszym meczu trener Adam Cieśliński powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników oprócz Dawida Kozłowskiego,który nadal leczy kontuzję. Po otrzymanej czerwonej kartce w meczu z "Cyklonem" wraca Wojtek Wiśniewski. Mamy nadzieję,że "Gwiazda" jutro wygra tak okazale,jak w dwóch poprzednich meczach tej rundy na własnym stadionie,gdzie w obu tych meczach strzeliła rywalom 8 bramek! Gorąco zapraszamy jutro o 17:00!!! GLKS!