Mecz ze "Stalą" w niedzielę

Mecz ze "Stalą" w niedzielę

Jutro o godzinie 15:00 seniorzy "Gwiazdy" sprawdzą się z drużyną "Stali" Grudziądz na jej terenie. Kibiców zapraszamy do wsparcia naszych zawodników!

Jutrzejszy przeciwnik zajmuje w tej chwili 12 miejsce w tabeli ligowej. W tej rundzie piłkarze "Stali" odnieśli 2 zwycięstwa i doznali 3 porażek. Nasza drużyna z kolei plasuje się na 5 miejscu,gdyż po ostatniej kolejce straciliśmy jedną pozycję. Bilans wiosny póki co to 2 zwycięstwa, 2 porażki i 1 remis. Mimo,iż zajmujemy wyższe miejsce w lidze to z pewnością nie będziemy faworytem jutrzejszego meczu. Ekipa z Grudziądza bowiem to doświadczony i poukładany zespół. Ostatnie nasze 3 wizyty na ich terenie kończyły się porażkami i strzelilismy w nich tylko 1 bramkę. W pierwszym meczu granym w Starogrodzie jesienią padł wynik 0:0. Należy nadmienić fakt iż od rundy wiosennej zawodnikiem Stali jest Mateusz Ziółkowski,który wcześniej reprezentował nasze barwy. Mateuszowi życzymy jutro udanego występu,a naszym chłopakom 3 punktów! Do zobaczenia!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości