Pewne zwycięstwo

Kolejne trzecie już zwycięstwo z rzędu odniosła Gwiazda Starogród tym razem wygrywając na swoim boisku z Węgrowianką Węgrowo 3-1.  Bramki w tym spotkaniu strzelali Piotr Śmigielski oraz Hubert Sikora, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Pierwsza polowa to dominacja naszego zespołu gdzie goście nie mogli wydostać się z własnej polowy. Gwiazda szukała okazji na wiele sposobów, aby swoją wyższość zaznaczyć zdobytą bramką ale brakowało szczęścia. Po serii rzutów rożnych ta sztuka się udała Piotrowi Śmigielskiemu strzałem głową pokonuje bramkarza z Węgrowa, Dla popularnego "Śmigla" to pierwsza zdobyta bramka w naszym klubie. Była to 21 minuta spotkania. Goście ograniczali się do grania długich piłek na swojego napastnika, ale nie przynosiło to efektów bo dobrze radziliśmy sobie w formacji obronnej. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po przerwie nasz zespół chciał kontrolować to spotkanie, ale goście ruszyli do odrabiania strat. Swoich szans szukali dośrodkowaniami w pole karne czy to po rzutach wolnych czy też wrzutkami z bocznych sektorów boiska. Gwiazda szybko ostudziła zapędy Węgrowianki. Ze środka boiska dokładne podanie otrzymał Hubert Sikora, minął ze spokojem obrońcę i technicznym strzałem przy słupku strzela bramkę na 2-0. Nie złamało to Węgrowianki, która szukała kontaktowej bramki jednocześnie narażając się na kontratak.I tak też się stało wprowadzeni chwilę wcześniej zawodnicy Emil Nowak i Marek Ułanowski,którzy wracają do zdrowia po kontuzjach wyprowadzają kontrę po której Hubert Sikora zdobywa swoja drugą bramkę w tym spotkaniu i prowadzimy już 3-0. Goście do końca walczą o bramkę kontaktową i ta sztuka im się udaje w końcówce spotkania strzałem z dystansu tuż przy słupku. Prowadzenie Gwiazdy mogło być wyższe, ale w kilku sytuacjach brakowało nam precyzji. Cieszy zwycięstwo i pomału wraca też skuteczność naszego zespołu. Teraz już skupiamy się na kolejnym spotkaniu z aspirującą do awansu LZS Świedziebnia,która jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego meczu. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia i powrotu w dobrych humorach :)