Przegrywamy w ostatniej akcji meczu

Gwiazda osłabiona kadrowo przegrywa z Kasztelanem Papowo 1-0. Goście bramkę strzelili w ostatniej akcji meczu. Z powodu kontuzji nie mógł zagrać Mateusz Piórkowski, za kartki pauzował Daniel Pawłowski, a sprawy rodzinne miał Adam Ziemlewski. Ponadto w kadrze zabrakło Dawida Kozłowskiego, Artura Wiśniewskiego oraz Marko Gorczyca. Sam mecz to wiele sytuacji z obu stron po których powinny wpaść bramki. Dużo walki na całym boisku. Jedno trzeba przyznać, że zawodnicy obu ekip zostawili sporo zdrowia na boisku nikt nie odpuszczał jak przystało na prawdziwe derby. Gwiazda była nieskuteczna bo nie trafialiśmy z pięciu metrów do bramki, a koledzy z Papowa nie mogli znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego Przemka Syrockiego, aż do ostatniej akcji meczu kiedy to po stracie piłki w środku pola Szymon Grabowski napastnik Kasztelana oddał ładny strzał zapewniając zwycięstwo swojemu zespołowi. Przed nami kolejny mecz z Unisławiem, który jest na fali wygrywając swoje dwa ostanie mecze. Gwiazda jedzie powalczyć o pełną pulę.