Teraz Unislavia!

Wszystkich kibiców naszej drużyny zapraszamy na kolejny mecz rundy wiosennej,który odbędzie się już jutro,tj. w sobotę 24 marca o godz. 15:00 w Starogrodzie! Przeciwnikiem drużyna Unislavii Unisław.

Pierwsze spotkanie zainteresowanych drużyn zakończyło się zwycięstwem Unislavii 1:0,a bramka padła w ostatniej minucie meczu. Ciekawostką jest fakt,że ostatnie dwa pojedynki z drużyną z Unisławia na naszym boisku kończyły się wynikiem 0:0. Było tak w sezonie 2015/16 i 2016/17. Prognozuje nam to mecz,w którym padnie mało bramek,albo będziemy kontynuować tradycję i mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Aktualnie Unislavia zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów,natomiast "Gwiazda" czai się tuż za plecami okupując 4 miejsce w tabeli z 9-punktową stratą do rywala. Trener Adam Cieśliński powinien mieć do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Niepewny jest tylko występ naszego kapitana Daniela Pawłowskiego,który nabawił się kontuzji. Przypomnijmy,że zabrakło go również w pierwszym meczu z Zamkiem,gdyż pauzował za nadmiar żółtych kartek. Drużynie życzymy wygranej i liczymy na  liczne przybycie kibiców na mecz.